adventní vystoupení

02.11.2017 07:56

Vážení rodiče,

zveme vás na adventní vystoupení dětí a žáků naší školy dne 2. 12. 2017 od 17:00 hod. při slavnostním rozsvěcení stromu v Kratonohách. Tímto bych Vás také chtěla požádat, abyste si tento podvečer rezervovali a strávili ho s námi v příjemné atmosféře sálu hostince U Kaštanu. Pokud máte již jiné plány, dejte nám prosím vědět, abychom s vaším dítětem při vystoupení nepočítaly.

Stejně jako v loňském roce bude v odpoledních hodinách probíhat adventní jarmark před budovou Obecního úřadu v Kratonohách. Ráda bych Vás požádala o výrobky, které bychom mohly nabízet. V loňském roce byly doma vyrobené výrobky velmi pěkné. Všechny si našly nové majitele, ať se jednalo o dekorace na stůl, ke dveřím či krásně nazdobené cukroví. Věřím, že i letos budete mít mnoho nápadů, čím jarmark zpestřit.

Děkuji a těším se na shledání

M. Bisová