Nové fotky ve fotogalerii

22.05.2016 18:10

Vážení rodiče, do fotogalerie byly přidány fotky ze zemědělského dne v Sověticích a vítězné obrázky ze školní výtvarné soutěže.

Sovětice

Soutěž

Dne 12.5.  se žáci školy zúčastnili akce Zemědělský den 2016. Den zemědělství v Sověticích pro ně připravil: předvedení a hodnocení zvířat, přehlídku zemědělské techniky, program pro žáky ZŠ "Zemědělství žije", prezentaci Lesy ČR, s.p., myslivost, ochutnávku a prodej regionálních potravin (koláč, kravík, zmrzlina), tvořivé řemeslné dílny pro děti, včelařství, prezentaci středních škol z regionu, projížďku ve vozech tažených koňmi.

Dne 12.4. se konala v tělocvičně školy výstava výkresů našich žáků. Každý návštěvník (žák, rodič,...) mohl vybrat 2 obrázky, které se mu nejvíce líbí.

Absolutním vítězem se stala Kristýna Koudelová s výkresem č. 95 (získala 8 hlasů).

V kategorii 4. a 5. ročníku se na 1. až 2. místě se stejným počtem 6-ti hlasů umístily Veronika Voženílková s výkresem č. 62 a Eliška Doležalová s výkresem č. 92. Na 3. místě se umístila Eliška Doležalová s výkresy č. 64 a 59 (každý získal 4 hlasy).

V kategorii 1., 2. a 3. ročníku se na 1. až 2. místě umístily se stejným počterm 5-ti hlasů Adélka Šimková s výkresem č. 30 a Natálka Jansová s výkresem č. 7. Třetí místo obsadil Kristián Vilím s výkresem č. 39 (4 hlasy).

Gratulujeme.