UKÁZKOVÉ HODINY VE ŠKOLE

20.03.2017 08:03

Vážení rodiče, obyvatelé Kratonoh, Obědovic a okolních obcí,

dovolte, abychom Vás pozvali do naší rodinné školy na Den otevřených dveří, během něhož jsme se rozhodly, že Vám předvedeme způsoby výuky a práce v jednotlivých ročnících.

Ukázkové hodiny se budou konat v úterý 21. 3. 2017 od 16.00 do 16.45 hodin

• v 1. třídě     –   v 1. ročníku uvidíte výuku českého jazyka
  • ve 2. třídě   –   ve 2. a 3. ročníku uvidíte výuku českého jazyka
  • ve 3. třídě   –   ve 4. a 5. ročníku uvidíte výuku matematiky

Prohlédnout si školu, zeptat se, více nás poznat můžete od 15.30 hodin. Čeká Vás moderní dobře vybavená škola, příjemné estetické prostředí, které si děti samy spoluvytváří a kvalitní pedagogický sbor. Toto vše umožňuje všestranné rozvíjení osobnosti dětí, kvalitní základní vzdělání v atmosféře vzájemné důvěry, spolupráce a bezpečí. Pestrou nabídkou zájmových aktivit umožňujeme dětem smysluplně využít jejich volný čas. V odpoledních hodinách do 16.30 hodin je pro děti připraven program ve školní družině. Od příštího školního roku bude školní družina fungovat také před vyučováním již od 6.30 hodin.