PŘEDŠKOLÁČEK 2021 - 2022

srdečně vás zveme na tradiční setkání předškoláků konané od listopadu do května. Ve třech setkáních se budou scházet děti s rodiči a paní učitelky, v dalších třech si děti vyzkoušejí, jak to bude vypadat ve škole bez rodičů. Předškoláci se seznámí se způsobem výuky angličtiny, naučí se poznávat některá písmenka, ukáží svoji šikovnost při kreslení, vystřihování, budou si hrát se slovy, počítat, prokáží i obratnost při hrách v tělocvičně nebo na školní zahradě. Také se naučí nové básničky a písničky. Závěrečné setkání proběhne společně s rodiči a bude zakončeno předáním diplomů a malého dárečku.

Termíny: 22. listopadu, 20. prosince, 17. ledna, 14. února - zrušeny

Nové termíny:

14. března, 11. dubna, 16. května a 13. června od 16:00.

Schůzky se uskuteční v budově školy v 1. třídě. Přineste si s sebou přezůvky a pastelky.

Těšíme se na vás.