Studium žáků v době vyhlášených mimořádných opatření

12.03.2020 17:16

Domácí práce pro žáky

školy byly uzavřeny z důvodu šíření koronaviru. Ve veřejném zájmu je, aby se vaše děti zdržovaly doma, nevyhledávaly zbytečně zalidněná prostředí – nákupní centra atp. a věnovaly se učení.  Opatření, která vydala Vláda ČR  o uzavření škol neznamená prázdninový režim. Žáci i učitelé začínají využívat nástrojů distančního vzdělávání. Učitelé nadále zadávají svým žákům práci na doma v různých formách, žáci úkoly doma v rámci samostudia plní a zákonní zástupci zodpovídají za plnění domácí přípravy.

• Třídní učitel odesílá na email rodičů zadání na příští dny pro jednotlivé vyučovací předměty.
  • Zašleme vám také adresy webových stránek, kde si děti mohou učivo procvičovat a upevňovat.
  • Učitelé budou vypracovávat pracovní listy, které vám také budeme zasílat.  (V případě, že nemáte možnost pracovní list vytisknout, domluvte si prosím telefonicky schůzku s paní Vízkovou, která je ochotná pracovní listy na požádání vytisknout a předat ve škole, či jiném dohodnutém místě). tel.: 723 051 522

Je nutné, aby příprava dětí byla průběžná, po návratu do školy na zadané učivo navážeme.

Děkujeme vám za spolupráci